اوقات شرعی
قیمت ارز و طلا

آرشیو نویسنده

اغاز سال نو، فصل بهار و عید نوروز مبارک باد

به نام خدا

فرا رسیدن سال جدید ، فصل بهار و عید نوروز را خدمت یکایک هموطنان، بالاخص اساتید، دانشجویان و دانش پژوهان این مرز و بوم  تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همگی عزیزان سالی پر برکت همراه با سلامتی و تندرستی، موفقیت و عزت مسئلت می نماید.

دکتر مسعود فلاحی خشکناب

مدیر مشاورین تحقیق کیفی ایران

برگزاری کارگاه مهارتهای آنالیز داده های کیفی

ششمین کارگاه آموزشی مهارتهای آنالیزدر تحقیقات کیفی در روز پنجشنبه مورخه پنچم اردیبهشت ماه۱۳۹۲ در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور ۳۰ تن از اساتید و دانشجویان دکتری دانشگاههای علوم پزشکی شهر تهران و سایر شهرستانها توسط آقای دکتر مسعود فلاحی و آقای دکتر عیسی محمدی و آقای دکتر نجفی برگزار گردید.

201304246571

برگزاری کارگاه آموزشی مهارتهای مصاحبه در تحقیقات کیفی

ششمین کارگاه آموزشی مهارتهای مصاحبه در تحقیقات کیفی در روز چهارشنبه مورخه چهارم اردیبهشت ماه۱۳۹۲ در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور ۳۰ تن از اساتید و دانشجویان دکتری دانشگاههای علوم پزشکی شهر تهران و سایر شهرستانها توسط آقای دکتر مسعود فلاحی و آقای دکتر عیسی محمدی برگزار گردید.

201304246563

برگزاری کارگاهای آموزشی مهارتهای مصاحبه و مهارتهای آنالیز در تحقیقات کیفی

کارگاه آموزشی مهارتهای مصاحبه و مهارتهای آنالیز در تحقیقات کیفی، در روزهای چهارشنبه و پنچشنبه ۴ و ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار خواهد گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه آموزش مداوم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روی لینک  زیر کلیک فرمایید

http://uswr.ircme.ir

interview logo

کارگاه آموزشی گراندد تئوری در دانشکده کارآفرینی برگزار شد

کارگاه اموزشی گراندد تئوری در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 18 و 19 بهمن ماه 1391 در دانشکده کارافرینی دانشگاه تهران با حضور 25 نفر از اعضای هیات علمی دانشکده کارافرینی برگزار گردید. این کارگاه بدعوت ریاست محترم دانشکده کارافرینی جناب اقای دکتر محمدرضا زالی برگزار گردید. در این کارگاه اساتیدی دانشگاههای مختلف از جمله اقای دکتر احمدی، دکتر محمدی، دکتر فلاحی و دکتر نجفی ضمن سخنرانی و تدرسی کارهای گروهی را هدایت فرمودند.

201302066387

برگزاری کارگاه آموزشی گراندد تئوری در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران

کارگاه آموزشی دو روزه گراندد تئوری در روزهای چهارشنبه و پنچشنبه مورخه های 18 و 19 بهمن ماه 1391 در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می گردد. این کارگاه با همت معاونت پژوهشی دانشکده کارآفرینی، توسط اساتید مشاورین تحقیق کیفی ایران برگزار می گردد.

karafarini1

دفاع از رساله دکتری تخصصی پرستاری در شیراز

باطلاع همکاران عزیز بالاخص دانشجویان دکتری تخصصی پرستاری و علاقمندان به تحقیقات کیفی می رساند که روز پنجشنبه مورخه 27 بهمن ماه 90 ساعت 10 تا 12 صبح دفاعیه از رساله دکتری تحت عنوان: تبیین فزایند مزاقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر و ارائه مدل مراقبتی توسط خانم دکتر یکتاطلب انجام خواهد شد. از کلیه علاقمندان دعوت می گردد در این جلسه علمی تحقیقاتی شرکت فرمایند.

ولادت نبی اکرم حضرت محمد رسول الله(ص) مبارک باد

ولادت با سعادت حضرت محمد رسول الله (ص) نبی مکرم اسلام و ولادت مسعود حضرت امام جعفر صادق(ع) امام ششم شیعیان را خدمت کلیه مسلمانان جهان و بالاخص شیعیان تبریک و تهنیت عرض می نماید

veladat

دفاع از رساله دکتر تخصصی پرستاری با روش کیفی گراندد تئوری

جلسه دفاع از رساله دکتری تحت عنوان تبین فرایند سازگاری با بازنشستگی در پرستاران توسط خانم دکتر منیره نوبهار دانشجوی دکتری  تخصصی پرستاری دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تربیت مدرس روز سه شنبه 18 بهمن ماه 1390 از ساعت 3 تا 5 بهدازظهر در سالن کنفرانس دانشکده پزشکی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. این رساله به شیوه کیفی با متد گراندد تئوری انجام گردیده بود ضمن تبریک به سرکار خانم دکتر نوبهار، از درگاه خداوند متعال سلامت و موفقیت در تمام شئون زندگی و بالاخص ارتقای علمی برای ایشان مسئلت می نماید.

201202075550

برگزاری چهل و یکمین کارگاه آموزشی روش تحقیق کیفی در شیراز

کارگاه آموزشی تحقیق کیفی  بدعوت ریاست محترم مرکز تحقیقات ایدز دانشگاه علوم پزشکی شیرازجناب اقای دکتر جولایی  از تاریخ اول تا سوم آذرماه ۱۳۹۰ توسط  اساتید گرانقدر  آقایان دکتر فضل اله احمدی، دکتر حیدرعلی عابدی، دکترمسعود فلاحی و دکتر عیسی محمدی، برگزار می گردد. این چهل و یکمین کارگاه آموزشی روش تحقیق کیفی  است که توسط اساتید فوق الذکر در دانشگاه های علوم پزشکی کشور  برگزار می گردد.

Hafiz_Mausoleum_in_Shiraz